Máte záujem o zasielanie noviniek mailom? Napíšte sem svoju e-mailovú adresu. Zadaním už registrovanej adresy sa odhlásite.
Online: 2
:: Interaktívna fotomapa ::
Interaktívna fotomapa Pohorelá
:: Reklama ::
Bez nenávisti na internete - Cieľom kampane je zastaviť šírenie netolerancie na internete. Poukazovať treba predovšetkým na demokraciu a ľudské práva.

ZAR Juhoafrická republika 16.309000

Všetky meny sú prerátané voči jednému euru.
Kurzový lístok je aktualizovaný v pracovných dňoch o 14:20 SEČ z ECB
a má len informatívny charakter!

:: Dôležité ::
:: Náhodný obrázok ::
FIDE Open Pohorela 2010
 -Vlado Giertli z Podbrezovej vyhral kategóriu do R 2150

[B]Od 1.8. - 7.8.2010 sa konal šachový turnaj už 10 .ročník šachového turnaja Fide Open Pohorelá.[/B]
Oproti predošlým ročníkom turnaj bol v trvaní sedem dni za účasti 31 hráčov zo Slovenska a Čiech.
Na turnaji sa dvaja medzinárodní majstri /GM/ - Likavský Tomáš z Prievidze a Mikuláš Maník z Prešova.Turnaj prebiehal v príjemnom prostredí reštaurácie „Pod Orlovou“. Prvých osem šachovníc bolo zabezpečených  pre online prenos na internete.
Partie sa dajú zhliadnuť na stránke: chess.sk /turnaje/Fide open Pohorelá /prame prenosy.
[B]Víťazom turnaja sa stal GM Tomáš Likavský pred Mikulášom Maníkom a Vladimírom Giertlim Z Podbrezovej.[/B]
[B]Turnaj bol zároveň aj majstrovstvami kraja Banská Bystrica. Tu bol najlepší Vlado Giertli z Podbrezovej, na druhom mieste sa umiestnil Jozef Kanoš z domáceho oddielu  a tretí v poradí bol Radim Pánis z Veže Banská Bystrica.[/B]
Najlepší dochodca Peter Žbirka z Podbrezovej, najlepší domáci hráč – junior bol Peter Kanoš z Pohorelej a najlepšie dievča AnnaMária Kotočová z Pohorelej. Víťazí kategórií R-2000 Jozef Kanoš, R-2150 Vlado Giertli. Kompletné výsledky nájdete na hore uvedenej internetovej adrese.
Usporiadateľský Šachový klub Orlová ďakuje sponzorom, bez ktorých by sa tento krásny turnaj nemohol uskutočniť:
Obecný úrad Pohorelá, Brantner s.r.o, UaPPS Pohorelá, Nákladná automobilová doprava Brezno, BARTRANS, Penzion Hron.